Przedszkole Publiczne nr 3

17748-31-90   -   księgowość

Numer konta bankowego:

Oferta

• Język angielski - prowadzony przez Panią Justynę Makarską. Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób, nauka przez śpiew i zabawę
  • Audycje muzyczne organizowane przez filharmonie Podkarpacką
  • Mały ratownik - zajęcia z pierwszej pomocy - prowadzone przez Panie Marię Goclon i Dorotę Żurek
  • Rytmika - prowadzona przez Panią Irenę Rusin
  • Przedszkolny teatrzyk "Pinokio" - prowadzony przez Panią Agnieszkę Jarosz i Renatę Wąs
  • Biblioteka dla dzieci - prowadzona przez Panie Dorotę Żurek i Bożenę Michalik
  • Zapraszamy teatry z terenu całej Polski

• "Mały Ratownik"
    Cel zajęć:
    Wyposażenie dzieci w wiedzę i umiejętności dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz upowszechniania wiedzy o bezpieczeństwie, a także kształcenie właściwych postaw wobec zagrożeń, sytuacji nadzwyczajnych.
    Tematy zajęć:
    1. Niebezpieczeństwo w domu
    2. Zagrożenia na drodze
    3. Sytuacje zagrożenia dla dzieci
    4. Bezpieczne obcowanie z przyrodą
    5. Co to jest pierwsza pomoc
    6. Sytuacje w , których trzeba wezwać pomoc
    7. Wzywamy pomoc, numery alarmowe
    8. Wyposażenie apteczki

Teatrzyk "PINOKIO"
    W marcu 2014r. zawiązała w naszym przedszkolu swoją działalność grupa teatralna, skupiająca 16 dzieci z 4 najstarszych grup (5,6-latki). Jej opiekunkami są nauczycielki: Renata Wąs i Agnieszka Jarosz. Celem przedszkolnego teatru jest rozwijanie u dzieci uzdolnień teatralnych, oprawa uroczystości przedszkolnych, a także promocja działalności naszej placówki w środowisku lokalnym.