PRZEDSZKOLE NR 3 w Rzeszowie

PRZEDSZKOLE NR 3 w Rzeszowie Serdecznie witam Szanownych Państwa w wirtualnej wizytówce naszego przedszkola. Służyć ma ona zacieśnieniu współpracy z rodzicami, którzy powierzyli własne pociechy opiece naszego przedszkola poprzez udostępnienie wiedzy dotyczacej naszej pracy w chwili obecnej oraz w najbliższej przyszłości. Pragniemy również w ten sposób ułatwić podjęcie rodzicom decyzji dotyczącej wyboru przedszkola dla dzieci wchodzących w etap edukacji przedszkolnej. Witryna ta również ma służyć nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z osobami zainteresowanymi naszą placówką dzięki internetowym narzędziom komunikacyjnym zawartym w tej witrynie - bedziemy wdzięczni za korespondencję w materii dotyczącej spraw przedszkolnych i powierzonych nam dzieci Mam nadzieję, iż informacje, które tutaj Szanowni Państwo są do Waszej dyspozycji okażą się wyczerpujace i w pełni satysfakcjonujące czego Państwu i nam życzę :-)

Dyrektor mgr Anna SZARO